آگهــی دونــی

پایگاه تبلیغات اینترنتی

دوشنبه 4 تیر 1397

فراز شبکه کارنو توزیع کننده کابل و تجهیزات فیبر نوری در استان خراسانمشهد

بازدید از آگهی : 2 نفر
فراز شبکه کارنو توزیع کننده کابل و تجهیزات فیبر نوری در استان خراسانمشهد

جهت بزرگنمایی تصویر روی آن کلیک کیند

  • نام آگهی دهنده : netkarno
  • موبایل :
  • ایمیل : fn.karno [at] gmail.com
  • موقعیت : خراسان رضوی
  • نشانی : مشهد- خیابان سنایی -بین سنایی 11و13 -مجتمع خورشید- واحد 101
  • ایجاد آگهی: دوشنبه 18 خرداد 1394
  • انقضاء : پنجشنبه 22 شهریور 1397

فراز شبکه کارنو توزیع کننده کابل و تجهیزات فیبر نوری در استان خراسان(مشهد)
مشاوره و طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری با بستر فیبر نوری
ارائه کلیه خدمات فیبر نوری (فیوژن ,مفصل بندی,.....)
توزیع کننده انواع کابل فیبر نوری با مشخصات :
8 کور (-(core 12 کور (-(core 24 کور (-(core 48 کور(-(core
در دو نوع سینگل مود(single mode ) و مالتی مود (multi mode )
به دو صورت indoor-out door

آداپتور فیبر نوری
در دو نوع سینگل مود(single mode ) و مالتی مود (multi mode )
در مدلهای SC-LC-FC-ST در انواع Simplex-Duplex
پچ کورد فیبر نوری
در دو نوع سینگل مود(single mode ) و مالتی مود (multi mode )
در اندازه های 1 و 3 و 5 متری
در مدلهای SC-LC-FC-
پیگ تیل فیبر نوری
در دو نوع سینگل مود(single mode ) و مالتی مود (multi mode )
در اندازه های 1 و 3 و 5 متری
در مدلهای SC-LC-FC-
مفصل فیبر نوری
در مدلهای زیر خاکی, ضد آب – هوایی, ضد آب – دیواری,ضد آب
پچ پنل فیبر نوری :
به دو صورت 12 پورت و 24 پورت
دفتر مرکزی : استان خراسان رضوی- شهرستان مشهد- خیابان سنایی- بین سنایی 11 و 13 – ساختمان خورشید – طبقه اول – واحد 1 و 12 – شرکت فنی و مهندسی کارنو
تلفن : 37131111 – 051 فکس : 37130023- 051
فروشگاه مرکزی : استان خراسان رضوی- شهرستان مشهد- خیابان سنایی- بین سنایی 11 و 13 – فروشگاه فراز شبکه البرز
تلفن : 5-37280094 -051
و یا به آدرس سایت شرکت مراجعه نمایید:
www.farazit.com

آگهی های ویژه

هم اکنون آگهی ویژه خود را درج کنید

آخرین آگهی های مرتبط

هم اکنون آگهی خود را درج کنید
  • 2 بازدید

    مرجع آموزش برنامه نویسی react native

    وب سایت آموزشی reactapp.ir به عنوان مرجع برنامه نویسی react native فعالیت میکند ، میتونی همین الان با آموزش های رایگان ما شروع به یادگیری react native کنی .

    دوشنبه 4 تیر 1397
  • 0 بازدید

    طراحی سایت

    طراحی سایت در مشهد . پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و هجوم کاربران به سوی دنیای بی کران اینترنت امری غیر قابل انکار است. از این رو طراحی سایت در تهران که شامل( طراحی سایت در مشهد ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت ،طراحی وب سایت مشهد، سایت ریسپانسیو، طراحی سایت وردپرس مشهد، سئو مشهد ، طراحی

    دوشنبه 4 تیر 1397
  • 0 بازدید

    طراحی سایت

    طراحی سایت در مشهد . پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و هجوم کاربران به سوی دنیای بی کران اینترنت امری غیر قابل انکار است. از این رو طراحی سایت در تهران که شامل( طراحی سایت در مشهد ، طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت ،طراحی وب سایت مشهد، سایت ریسپانسیو، طراحی سایت وردپرس مشهد، سئو مشهد ، طراحی

    دوشنبه 4 تیر 1397
  • 7 بازدید

    جی اس ام گیتوی OPENVOX مدل WGW1002G

    با سلام و احترام . شركت فناوري اطلاعات نيكسان ارتباط بين الملل با سابقه 10 ساله در زمينه سيستمها و تجهيزات هوشمند مخابراتي ، اطلاع رساني وهمچنین بعنوان نماینده محصولات گرنداستریم ، اپن وکس در ایران آمادگی خود را در زمینه فروش تجهیزات فوق به کلیه همکاران و خریداران اعلام ميدارد. . GSMگیتوی Voip ، سخت

    چهارشنبه 30 خرداد 1397
  • 10 بازدید

    بهینه سازی و طراحی سایت

    تیم نگارستان وب در زمینه های تبلیغات کلیکی،سئو ،طراحی سایت،بهینه سازی سایت و... فعالیت دارد

    یکشنبه 27 خرداد 1397
  • 12 بازدید

    طراحی ربات تلگرام

    طراحی سایت . سیستم های ارتباطی . سیستم های آموزشی . سیستم های پشتیبانی . سیستم املاک و کاریابی . سیستم های فروشگاهی . سیستم های نوبت دهی . سیستم های اطلاع رسانی . سیستم ثبت نام ، لاگین و پیگیری . سیستم های ضد اسپم و ضد لینک . سیستم های ارسال خودکار مطالب به کانال . سیستم های مدیریت مدارس و آموزشگاه

    یکشنبه 27 خرداد 1397
  • 13 بازدید

    جذب مشتریان بیشتر با استفاده از تبلیغات در گوگل ادوردز

    تبلیغات در گوگل ادوردز راهی برای افزایش فروش و جذب مشتریان بیشتر . . امروزه اکثر افراد جامعه جزو کاربران اینترنت هستند و اولین کاری که برای تهیه محصولات مورد نیاز خود انجام می دهند سرچ در گوگل می باشد . لذا صنایع و تجارت هایی می توانند موفق تر عمل کنند که بتوانند جزو نتایج اولیه سرچ گوگل باشند . ل

    دوشنبه 21 خرداد 1397
  • 10 بازدید

    طراحی سایت

    وب سایت در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود. معمولا ابزارهای جدید توسط سایت ساز جهت استفاده که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید. سایت سازها معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید. . sitedesign.joomir.com 0

    پنجشنبه 17 خرداد 1397
  • 11 بازدید

    طراحی فروشگاه اینترنتی ارزان سپیدراه

    طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی ارزان با امکانات کامل، مانند فروشگاه آنلاین سپیدراه: . http://www.sepidrah.ir . . ساخت فروشگاه اینترنتی با نام و دامنه دلخواه شما و طراحی سایت فروش اینترنتی و خرید پستی کالا با قابلیت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و پرداخت نقدی کالا و محصولات توسط مشتریان سایت فرو

    پنجشنبه 17 خرداد 1397
  • 9 بازدید

    اپليکيشن sbMap

    آيا مايليد بصورت آنلاين و رايگان برروي نقشه Gps محصول بفروشيد . براي دانلود اپليکيشن اس بي مپ به لينک زير مراجعه نماييد . http:\\sbmap.ir . manager_sbmap@

    دوشنبه 14 خرداد 1397
1842 آگهی در 72 ساعت گذشته